پاورپوینت تحلیل وبررسی روستای کندلوس استان مازندران۴۰ اسلاید

توضیحات مختصر محصول

 کندلوس

این مجموعه ، ره آورد هم صحبتی با مردم مهربان سرزمین سرسبز مازندران است و از شادیهای مردمی گفت و گو دارد که در راه دوستی سراز پای نشناختند و تن خاکی را پل پیروزی دوستان ساختند و با دوست پیمان بستند و تا پای جان بر سر پیمان نشستند و از گلوله هراس انگیز دشمنان برخود نلرزیدند .این مجموعه از رنج مردمی حکایت می کند که با همه توانائی و دلاوری با تهیدستی زیستند و با دستهای پینه بسته و صورتهای آفتاب سوخته دردها کشیدند و درمان ندیدند .

هماهنگی این روستا با طبیعت اطراف خود من را بر آن داشت که به گردآوری و آداب و رسوم،  نحوه شکل گیری و عناصر تشکیل دهنده روستا بپردازیم. باشد که آیندگان ما بدانند که نیاکان آرزومند ما به برگزاری کدامین آیین دل انگیز ، دست افشانی و پای کوبی می کردند و با کدامین باورها ، شب تاریک زندگی را به صبح روشن می آورند و این تحقیق ، گزارش گوشه ای از زندگی اجتماعی مردمی از این آب و خاک است .

شاید گمان برده شود که آنچه در این مجموعه آمده، برآنچه در دیگر روستاهای ایران می گذرد امتیازی دارد و به همین دلیل جلب نظر کرده است . البته چنین نیست کندلوس هم مانند هزاران دهکده دیگر این کشور است که زمینش را با خیش شخم می زنند و بر سر تقسیم آبش همیشه دعواست و مردمش بندرت برسر مسئله تفاهم دارند . پرداختن به این دهکده فقط به سبب خود زیستی مجموعه و هماهنگی آن با طبیعت است .

5/5 (1 Review)
نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0 امتیاز کلی : 0.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 0 خرید
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پاورپوینت تحلیل وبررسی روستای کندلوس استان مازندران۴۰ اسلاید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت محصول

۱,۹۹۰ تومان